Krakowski Dom Aukcyjny®XXI Aukcja Dzieł Sztuki
ZAKRZEWSKI Roman
LOT 37 | ID: 021037 |
ZAKRZEWSKI Roman BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Portret w letniej sukience (2008) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 100 x 70 cm 117 x 87 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "‧ R‧Z ‧ | ‧ 08 ‧" Opisany na odwrocie: "‧ R ‧ ZAKRZEWSKI ‧ | ‧ 2008 ‧ OLEJ ‧" Zapraszamy do lektury artykułu na temat malarstwa Romana Zakrzewskiego w kontekście rynku sztuki [ZOBACZ]SPRZEDAŻ WARUNKOWA | |
| Cena wywoławcza: | 45000 zł |
| Cena uzyskana: | 45000 zł |