Krakowski Dom Aukcyjny®XXI Aukcja Dzieł Sztuki
ZAKRZEWSKI Roman
LOT 37 | ID: 021037 |
ZAKRZEWSKI Roman BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Portret w letniej sukience (2008) |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 100 x 70 cm 117 x 87 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "‧ R‧Z ‧ | ‧ 08 ‧" Opisany na odwrocie: "‧ R ‧ ZAKRZEWSKI ‧ | ‧ 2008 ‧ OLEJ ‧" Zapraszamy do lektury artykułu na temat malarstwa Romana Zakrzewskiego w kontekście rynku sztuki [ZOBACZ]SPRZEDAŻ WARUNKOWA |
Cena wywoławcza: | 45000 zł |
Cena uzyskana: | 45000 zł |