XXI Aukcja Dzieł Sztuki

15 grudnia (czwartek) 2022 - godz. 19.00

5-15 grudnia 2022, godz. 10.00-18.00

ZAKRZEWSKI Roman

ZAKRZEWSKI Roman
LOT 37
ID: 021037

ZAKRZEWSKI Roman BIOGRAFIA

Tytuł:Portret w letniej sukience (2008)
Technika:olej, płótno
Wymiary:100 x 70 cm
117 x 87 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "‧ R‧Z ‧ | ‧ 08 ‧"
Opisany na odwrocie: "‧ R ‧ ZAKRZEWSKI ‧ | ‧ 2008 ‧ OLEJ ‧"

Zapraszamy do lektury artykułu na temat malarstwa Romana Zakrzewskiego w kontekście rynku sztuki [ZOBACZ]

SPRZEDAŻ WARUNKOWA
Cena wywoławcza:45000 zł
Cena uzyskana:45000 zł