Krakowski Dom Aukcyjny®XXI Aukcja Dzieł Sztuki
POLIAKOFF Serge
LOT 55 | ID: 021055 |
POLIAKOFF Serge BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Composition jaune, verte, bleue et rouge |
Technika: | litografia barwna, papier, ed. 175/220 |
Wymiary: | 33 x 49,5 cm (wymiary grafiki) 38 x 56,5 cm (wymiary arkusza) |
Uwagi: | Sygnowana ołówkiem p.d.: "Serge Poliakoff" Opisana ołówkiem l.d.: "175/200" PRACA NIEDOSTĘPNA |