Krakowski Dom Aukcyjny®XXI Aukcja Dzieł Sztuki
OBRZYDOWSKI Wiesław
LOT 57 | ID: 021057 |
OBRZYDOWSKI Wiesław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Portret ekspresyjny (2002) |
| Technika: | pastel, papier zamszowy |
| Wymiary: | 76,5 x 52,5 cm 80 x 56,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "WO' 2002"
PRACA NIEDOSTĘPNA | |