Krakowski Dom Aukcyjny®XXII Aukcja Dzieł Sztuki:
Wlastimil Hofman - życie i twórczość
2 marca (czwartek) 2023 - godz. 18.30 Krakowski Dom Aukcyjny - Kraków, ul. Starowiślna 14 |
LOT 23 | ID: 022023 |
Tytuł: | Oracz |
Technika: | olej, tektura |
Wymiary: | 35 x 49 cm 43,5 x 56,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "Wlastimil Hofman" Na odwrocie szkice malarskie (olej) i rysunkowe (tusz) kompozycji z orką sygnowane ołówkiem p.d. monogramem "WH" Więcej na temat późnej twórczości Wlastimila Hofmana mogą Państwo przeczytać w artykule na blogu KDA [ZOBACZ] |
Cena wywoławcza: | 3600 zł |
Cena uzyskana: | 3600 zł |