Krakowski Dom Aukcyjny®XXIII Aukcja Dzieł Sztuki
NARKIEWICZ Edward
LOT 74 | ID: 023074 |
NARKIEWICZ Edward BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Zimowe gniazdo (1995) |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 41 x 33 cm 42 x 34,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "Edward 95" Opisany na odwrocie: "EDWARD NARKIEWICZ | ZIMOWE GNIAZDO 1995 | (41 x 33) CM. | OLEJ + PŁÓTNO" |
Cena wywoławcza: | 2200 zł |
Cena uzyskana: | 2200 zł |