Krakowski Dom Aukcyjny®XXIII Aukcja Dzieł Sztuki
DZIERZENCKI Eugeniusz
LOT 29 | ID: 023029 |
DZIERZENCKI Eugeniusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kaplica na wybrzeżu |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 48 x 67,5 cm 63,5 x 84 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "E Dzierzencki" | |
| Cena wywoławcza: | 3800 zł |
| Cena uzyskana: | 6500 zł |