Krakowski Dom Aukcyjny®XXIII Aukcja Dzieł Sztuki
FRANIĆ Feliks
LOT 15 | ID: 023015 |
FRANIĆ Feliks BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Przeprawa przez rzekę (wg Wojciecha Kossaka) (1891) |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 83,5 x 57 cm |
Uwagi: | Sygnowany i opisany p.d.: "Według Wojciecha Kossaka malował FFranić 1891" Widoczne zabrudzenie warstwy malarskiej oraz lokalne spękania malatury. Pojedyncze ubytki farby, m.in. p.d. oraz śr.d. (tu o długości ok. 1 cm). Ubytek malatury oraz przerwanie płótna o długości ok. 1,5 cm w środkowej części obrazu. |
Cena wywoławcza: | 2000 zł |
Cena uzyskana: | 5000 zł |