XXIII Aukcja Dzieł Sztuki

16 marca (czwartek) 2023 - godz. 18.30

6-16 marca 2023 r., godz. 10.00-18.00

FRANIĆ Feliks

FRANIĆ Feliks
LOT 15
ID: 023015

FRANIĆ Feliks BIOGRAFIA

Tytuł:Przeprawa przez rzekę (wg Wojciecha Kossaka) (1891)
Technika:olej, płótno
Wymiary:83,5 x 57 cm
Uwagi:Sygnowany i opisany p.d.: "Według Wojciecha Kossaka malował FFranić 1891"
Widoczne zabrudzenie warstwy malarskiej oraz lokalne spękania malatury.
Pojedyncze ubytki farby, m.in. p.d. oraz śr.d. (tu o długości ok. 1 cm).
Ubytek malatury oraz przerwanie płótna o długości ok. 1,5 cm w środkowej części obrazu.
Cena wywoławcza:2000 zł
Cena uzyskana:5000 zł