SAWKA Jan

SAWKA Jan
LOT 53
ID: 023053

SAWKA Jan BIOGRAFIA

Tytuł:Chorągwie (tryptyk)
Technika:technika mieszana, akryl, płótno, drewno
Wymiary:wymiary z listwami: 182 x 137 cm (brązowa), 150,5 x 92 cm (czerwona), 171 x 116,5 cm (zielona)
Uwagi:Sygnowany na czerwonej chorągwi l.śr. "SAWKA"
Na zielonej chorągwi, w górnej partii widoczny ubytek malatury (ok. 0,7 x 1,5 cm).