Krakowski Dom Aukcyjny®XXIII Aukcja Dzieł Sztuki
SĘKOWSKI Józef
LOT 48 | ID: 023048 |
SĘKOWSKI Józef BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Tors |
Technika: | brąz, metal |
Wymiary: | 40 x 18 x 11 cm (z podstawą) |
Uwagi: | Sygnowana i datowana na prawym udzie postaci: "J.SĘKOWSKI | 2017” Opisana na dolnym ramieniu krzyża: "…ZET | SĘKOWSKI | 201" Na froncie dolnego ramienia krzyża dwa odciski sygnatury "J.SĘKOWSKI" oraz odcisk "UNIKAT" PRACA NIEDOSTĘPNA |