Krakowski Dom Aukcyjny®XXIII Aukcja Dzieł Sztuki
CHWISTEK Leon
LOT 4 | ID: 023004 |
CHWISTEK Leon BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Portret Tytusa Czyżewskiego | Projekt hotelu w Zakopanem (praca dwustronna) (lata 20.) |
Technika: | akwarela, ołówek, papier |
Wymiary: | 34 x 21 cm 33 x 19,7 cm (w świetle passe-partout) 63 x 48,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Widoczne uzupełnione wtórnie ubytki podłoża w górnej i dolnej części pracy oraz ślady klejenia przetargań papieru przy krawędziach.
PRACA NIEDOSTĘPNA |