XXIII Aukcja Dzieł Sztuki

16 marca (czwartek) 2023 - godz. 18.30

6-16 marca 2023 r., godz. 10.00-18.00

CHWISTEK Leon

CHWISTEK Leon
LOT 4
ID: 023004

CHWISTEK Leon BIOGRAFIA

Tytuł:Portret Tytusa Czyżewskiego | Projekt hotelu w Zakopanem (praca dwustronna) (lata 20.)
Technika:akwarela, ołówek, papier
Wymiary:34 x 21 cm
33 x 19,7 cm (w świetle passe-partout)
63 x 48,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Widoczne uzupełnione wtórnie ubytki podłoża w górnej i dolnej części pracy oraz ślady klejenia przetargań papieru przy krawędziach.