Krakowski Dom Aukcyjny®XXIII Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 37 | ID: 023037 |
ZIN Wiktor BIOGRAFIA | |
Tytuł: | W pracowni (1974) |
Technika: | tusz, papier |
Wymiary: | 28 x 19 cm (w świetle passe-partout) 46,3 x 35,3 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany flamastrem p.d.: "WiktorZin | 74" |
Cena wywoławcza: | 3000 zł |
Cena uzyskana: | 3400 zł |