Krakowski Dom Aukcyjny®XXIII Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 37 | ID: 023037 |
ZIN Wiktor BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | W pracowni (1974) |
| Technika: | tusz, papier |
| Wymiary: | 28 x 19 cm (w świetle passe-partout) 46,3 x 35,3 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany flamastrem p.d.: "WiktorZin | 74" | |
| Cena wywoławcza: | 3000 zł |
| Cena uzyskana: | 3400 zł |