Krakowski Dom Aukcyjny®XXIII Aukcja Dzieł Sztuki
KARCZ Włodzimierz
LOT 81 | ID: 023081 |
KARCZ Włodzimierz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Zakole Wisły z widokiem na Wawel |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 60,5 x 81 cm 69,5 x 90 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Karcz" | |
| Cena wywoławcza: | 2400 zł |
| Cena uzyskana: | 2600 zł |