Audemars Frères
LOT 33 | ID: 024033 |
Audemars Frères BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Zegarek kieszonkowy (XIX/XX w.) |
Technika: | złoto, metal |
Wymiary: | 53 mm (średnica) |
Uwagi: |
mechanizm: z wychwytem szwajcarskim, balansem kompensacyjnym oraz włosem Bregueta; sygnowany koperta: kryta, numer 169530, złoto 14k, wykończona giloszowaniem dekiel wewnętrzny: numer 169580, złoto 14k; sygnowany, z przedstawieniem medali zdobytych przez firmę Audemars Frères tarcza: metalowa szkło: akrylowe Stan zachowania: tarcza odnawiana ZEGAREK NIEDOSTĘPNY |