Krakowski Dom Aukcyjny®XXV Aukcja Dzieł Sztuki
Autor nieznany
LOT 35 | ID: 025035 |
Autor nieznany BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Krakowianka |
| Technika: | olej, sklejka |
| Wymiary: | 55,5 x 44 cm 69 x 56,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Li[nieczytelne]ska" Widoczne zabrudzenie warstwy malarskiej oraz lokalne spękania i pojedyncze ubytki malatury. | |