Krakowski Dom Aukcyjny®XXV Aukcja Dzieł Sztuki
SERWIN Bogusław
LOT 11 | ID: 025011 |
SERWIN Bogusław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż z rzeką |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 41,5 x 43,5 cm 47 x 49 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "B. SERWIN"
PRACA NIEDOSTĘPNA | |