Krakowski Dom Aukcyjny®XXV Aukcja Dzieł Sztuki
PETERMANN Hedwig
LOT 66 | ID: 025066 |
PETERMANN Hedwig BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Martwa natura z miechunką |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 79 x 69,5 cm 91,5 x 81,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "HPetermann" Widoczne pożółknięcie werniksu. Widoczny niewielki ubytek warstwy malarskiej w partii kwiatu w prawej górnej części kompozycji. Widoczne ubytki malatury na krawędziach obrazu. | |
| Cena wywoławcza: | 1500 zł |
| Cena uzyskana: | 2200 zł |