Krakowski Dom Aukcyjny®XXV Aukcja Dzieł Sztuki
SKORUPKA Szczepan
LOT 86 | ID: 025086 |
SKORUPKA Szczepan BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż z chatą (1986) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 23 x 35 cm 32 x 44 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "SzSkorupka 1986" Opisany na odwrocie: "Szczepan Skorupka | 1986" | |
| Cena wywoławcza: | 800 zł |
| Cena uzyskana: | 800 zł |