Krakowski Dom Aukcyjny®XXV Aukcja Dzieł Sztuki
RUDOWICZ Teresa
LOT 51 | ID: 025051 |
RUDOWICZ Teresa BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kompozycja 76 | 50 (1976) |
| Technika: | technika własna, collage, płótno |
| Wymiary: | 33 x 24,5 cm 35 x 26,5 cm (z oprawą autorską) |
| Sygnowany i opisany na odwrocie: "Teresa | Rudowicz | 76/50" | |
| Cena wywoławcza: | 7500 zł |
| Cena uzyskana: | 8000 zł |