XXV Aukcja Dzieł Sztuki

16 maja (wtorek) 2023 - godz. 18.30

9-16 maja 2023 r., godz. 10.00-18.00

RUDOWICZ Teresa

RUDOWICZ Teresa
LOT 51
ID: 025051

RUDOWICZ Teresa BIOGRAFIA

Tytuł:Kompozycja 76 | 50 (1976)
Technika:technika własna, collage, płótno
Wymiary:33 x 24,5 cm
35 x 26,5 cm (z oprawą autorską)
Uwagi:Sygnowany i opisany na odwrocie: "Teresa | Rudowicz | 76/50"
Cena wywoławcza:7500 zł
Cena uzyskana:8000 zł