Krakowski Dom Aukcyjny®XXV Aukcja Dzieł Sztuki
KARCZ Włodzimierz
LOT 67 | ID: 025067 |
KARCZ Włodzimierz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kwiaciarki krakowskie (1991) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 100 x 91 cm 111 x 102 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Karcz | 1991" | |