Krakowski Dom Aukcyjny®XXVII Aukcja Dzieł Sztuki
Autor nieznany
LOT 31 | ID: 027031 |
Autor nieznany BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Mędrzec |
| Technika: | olej, płótno naklejone na tekturę |
| Wymiary: | 40 x 35 cm (w świetle oprawy) 61 x 55,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "m.[nieczytelne]" | |
| Cena wywoławcza: | 2000 zł |
| Cena uzyskana: | 3800 zł |