Krakowski Dom Aukcyjny®XXVII Aukcja Dzieł Sztuki
Autor nieznany
LOT 36 | ID: 027036 |
Autor nieznany BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Wizja |
| Technika: | 39 x 30,5 cm 56 x 47,5 cm (z oprawą) |
| Wymiary: | olej, płótno naklejone na tekturę |
| Sygnowany i opisany l.d.: "[nieczytelne]ówna | Lwów (?) 1912" | |
| Cena wywoławcza: | 2000 zł |
| Cena uzyskana: | 2000 zł |