Krakowski Dom Aukcyjny®XXVII Aukcja Dzieł Sztuki
CHROMY Bronisław
LOT 82 | ID: 027082 |
CHROMY Bronisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Żurawie |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 100 x 120 cm 109 x 129,5 cm (z oprawą) |
| PROWENIENCJA: - kolekcja prywatna, - prezent od artysty. | |
| Cena wywoławcza: | 3600 zł |
| Cena uzyskana: | 7000 zł |