CHROMY Bronisław

CHROMY Bronisław
LOT 82
ID: 027082

CHROMY Bronisław BIOGRAFIA

Tytuł:Żurawie
Technika:olej, płótno
Wymiary:100 x 120 cm
109 x 129,5 cm (z oprawą)
Uwagi:PROWENIENCJA:
- kolekcja prywatna,
- prezent od artysty.
Cena wywoławcza:3600 zł
Cena uzyskana:7000 zł