Krakowski Dom Aukcyjny®XXVII Aukcja Dzieł Sztuki
WASILEWSKI Czesław (Zygmuntowicz)
LOT 17 | ID: 027017 |
WASILEWSKI Czesław (Zygmuntowicz) BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Na patrolu |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 27 x 34,3 cm 36,3 x 43,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Zygmuntowicz" Widoczny niewielki, podłużny ubytek malatury (p.g.). Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej. | |