Krakowski Dom Aukcyjny®XXVII Aukcja Dzieł Sztuki
NARKIEWICZ Edward
LOT 79 | ID: 027079 |
NARKIEWICZ Edward BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Drzewo - Brodacz (2001) |
| Technika: | olej, akryl, płyta |
| Wymiary: | 74 x 59 cm 90 x 74,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Edward | 2001" Opisany na odwrocie: "EDWARD | NARKIEWICZ | DRZEWO - BRODACZ | (74,5 x 59) CM. | OLEJ + ACRYLIC + PILŚŃ" | |
| Cena wywoławcza: | 4800 zł |
| Cena uzyskana: | 4800 zł |