Krakowski Dom Aukcyjny®XXVII Aukcja Dzieł Sztuki
KASPROWICZ Jakub Michał
LOT 30 | ID: 027030 |
KASPROWICZ Jakub Michał BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Rybak |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 66 x 98 cm 83,5 x 116 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "J.M. Kasprowicz" Widoczne zabrudzenie malatury. | |
| Cena wywoławcza: | 2000 zł |
| Cena uzyskana: | 2000 zł |