Krakowski Dom Aukcyjny®XXVII Aukcja Dzieł Sztuki
WILKOŃ Józef
LOT 63 | ID: 027063 |
WILKOŃ Józef BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Zając |
| Technika: | technika własna (gwasz, akwarela, tusz, flamaster, kredka), karton |
| Wymiary: | 21,5 x 11 cm 36,3 x 27,7 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "JWilkoń" | |
| Cena wywoławcza: | 6000 zł |
| Cena uzyskana: | 6000 zł |