Krakowski Dom Aukcyjny®XXVII Aukcja Dzieł Sztuki
MISKY Ludwik
LOT 53 | ID: 027053 |
MISKY Ludwik BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pasterka kóz (Motyw z Żelaznej Wody) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 49 x 68 cm 60,5 x 79 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "LMISKY" Opisany na odwrocie. PRACA NIEDOSTĘPNA | |