Krakowski Dom Aukcyjny®XXVII Aukcja Dzieł Sztuki
BIESZCZANIN Mieczysław
LOT 43 | ID: 027043 |
BIESZCZANIN Mieczysław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Zima w Zakopanem (1938) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 58 x 67,5 cm 75,5 x 88 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i opisany l.d.: "Mieczysław Bieszczanin | Zakopane 1938."
PRACA NIEDOSTĘPNA | |