Krakowski Dom Aukcyjny®XXVII Aukcja Dzieł Sztuki
KUJAWA Roman
LOT 78 | ID: 027078 |
KUJAWA Roman BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Different Circuit (2017) |
Technika: | technika własna (gesso, drut), płótno |
Wymiary: | 62 x 53 cm 67 x 58 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany opisany na odwrocie: "TOP | TITLE: DIFFERENT CIRCUIT | YEAR: 02/14/2017 NIAGARA FALLS | MEDIUM: GESSO, WIRES | DIMENSION: 21" x 24" | KUJAWA"
Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej. |