Krakowski Dom Aukcyjny®XXVII Aukcja Dzieł Sztuki
FABIJAŃSKI Stanisław
LOT 41 | ID: 027041 |
FABIJAŃSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Wejście do pałacu Zamku Królewskiego na Wawelu (1919) |
| Technika: | akwarela, gwasz, karton |
| Wymiary: | 63 x 44,5 cm 68,5 x 50,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "St. Fabijański Kraków 1919." Opisany ołówkiem na odwrocie: "Wejście do pałacu Zamku Królewskiego | na Wawelu - obok Zygmuntowskiej Kaplicy"; "No. 68" | |
| Cena wywoławcza: | 1800 zł |
| Cena uzyskana: | 4400 zł |