FABIJAŃSKI Stanisław

FABIJAŃSKI Stanisław
LOT 41
ID: 027041

FABIJAŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Tytuł:Wejście do pałacu Zamku Królewskiego na Wawelu (1919)
Technika:akwarela, gwasz, karton
Wymiary:63 x 44,5 cm
68,5 x 50,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "St. Fabijański Kraków 1919."
Opisany ołówkiem na odwrocie: "Wejście do pałacu Zamku Królewskiego | na Wawelu - obok Zygmuntowskiej Kaplicy"; "No. 68"

Cena wywoławcza:1800 zł
Estymacja:2000 - 4000 zł
złóż zlecenie