Krakowski Dom Aukcyjny®XXVII Aukcja Dzieł Sztuki
ŻURAWSKI Stanisław
LOT 40 | ID: 027040 |
ŻURAWSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Snopki |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 29,5 x 39,7 cm 40 x 50 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "St. Żurawski" Opisany na odwrocie: "Stanisław Żurawski | Snopki | (30 x 40 ol)" | |
| Cena wywoławcza: | 1900 zł |
| Cena uzyskana: | 2600 zł |