Krakowski Dom Aukcyjny®XXVII Aukcja Dzieł Sztuki
ŻURAWSKI Stanisław
LOT 39 | ID: 027039 |
ŻURAWSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Górski potok |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 56,5 x 41,5 cm 68 x 54 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "St. Żurawski" Na odwrocie dwie metki z opisem obrazu. | |
| Cena wywoławcza: | 2600 zł |
| Cena uzyskana: | 2600 zł |