Krakowski Dom Aukcyjny®XXVII Aukcja Dzieł Sztuki
FILIPKIEWICZ Stefan
LOT 11 | ID: 027011 |
FILIPKIEWICZ Stefan BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Martwa natura z różami i porcelaną |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 50 x 61,3 cm 66 x 77,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Stefan Filipkiewicz" | |
| Cena wywoławcza: | 6500 zł |
| Cena uzyskana: | 10000 zł |