Krakowski Dom Aukcyjny®XXVII Aukcja Dzieł Sztuki
BORUTA Tadeusz
LOT 75 | ID: 027075 |
BORUTA Tadeusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | W szkarłat odziany (1992) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 80 x 60 cm 82,5 x 62,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i opisany na odwrocie: "TADEUSZ | BORUTA | ‧ W SZKARŁAT | ODZIANY ‧ 1992 | OL. PŁ. 80 x 60" | |
| Cena wywoławcza: | 4000 zł |
| Cena uzyskana: | 4000 zł |