Krakowski Dom Aukcyjny®XXVII Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 60 | ID: 027060 |
ZIN Wiktor BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Stary wiatrak (1978) |
| Technika: | gwasz, akwarela, karton naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 24 x 35,5 cm 32 x 43,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "WIKTOR ZIN 78" Opisany ołówkiem na odwrocie: "Stary wiatrak w [nieczytelne] | Wiktor Zin | dn. 3.IV.86" | |
| Cena wywoławcza: | 8000 zł |
| Cena uzyskana: | 16000 zł |