Krakowski Dom Aukcyjny®XXVII Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 57 | ID: 027057 |
ZIN Wiktor BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Polskie Tatry (2000) |
| Technika: | pastel, papier |
| Wymiary: | 67 x 100 cm 75 x 108 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Wiktor Zin | dn. 29.V.2000" Na odwrocie metka autorska z opisem obrazu i sygnaturą artysty. | |
| Cena wywoławcza: | 18000 zł |
| Cena uzyskana: | 25000 zł |