Krakowski Dom Aukcyjny®XXVII Aukcja Dzieł Sztuki
PAŁKA Witold
LOT 69 | ID: 027069 |
PAŁKA Witold BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Orkiestra smyczkowa |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 46 x 38 cm 57 x 49 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.g.: "Pałka W."
PRACA NIEDOSTĘPNA | |