Krakowski Dom Aukcyjny®XXVIII Aukcja Dzieł Sztuki
Autor nieznany
LOT 2 | ID: 028002 |
Autor nieznany BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Portret kobiety w koronkowym welonie |
Technika: | olej, płótno dublowane |
Wymiary: | 57,5 x 49,5 cm 73,5 x 65 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Obraz po konserwacji. Lokalnie, w prawej górnej części obrazu widoczne niewielkie ubytki warstwy malarskiej. Widoczny ubytek malatury śr.d. |