Krakowski Dom Aukcyjny®XXVIII Aukcja Dzieł Sztuki
PIEKARSKI Florian
LOT 17 | ID: 028017 |
PIEKARSKI Florian BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż z rozlewiskiem |
| Technika: | olej, sklejka |
| Wymiary: | 64 x 76 cm 84,5 x 96,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "F. PIEKARSKI [nieczytelne]"
PRACA NIEDOSTĘPNA | |