Krakowski Dom Aukcyjny®XXVIII Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 8 | ID: 028008 |
KOSSAK Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Koń na postoju |
| Technika: | olej, sklejka |
| Wymiary: | 30,3 x 40,7 cm 37 x 48 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Jerzy Kossak" | |
| Cena wywoławcza: | 10000 zł |
| Cena uzyskana: | 10000 zł |