Krakowski Dom Aukcyjny®XXVIII Aukcja Dzieł Sztuki
PANKIEWICZ Józef
LOT 12 | ID: 028012 |
PANKIEWICZ Józef BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Umęczony Chrystus |
Technika: | akwaforta, papier |
Wymiary: | 35,3 x 24 cm (wymiary grafiki) 53,5 x 38 cm (wymiary arkusza) 57 x 41,5 cm (wymiary z oprawą |
Uwagi: | Sygnowana ołówkiem p.d.: "Pankiewicz" Opisana ołówkiem p.d. (pod passe-partout): "podług obrazu Wojciecha Piechowskiego" |
Cena wywoławcza: | 1600 zł |
Cena uzyskana: | 2600 zł |