Krakowski Dom Aukcyjny®XXVIII Aukcja Dzieł Sztuki
STAŃKO Leszek
LOT 23 | ID: 028023 |
STAŃKO Leszek BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż tatrzański z chatami (1991) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 50 x 70 cm 68,5 x 88,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i opisany p.d.: "LESZEK STAŃKO | ZAKOPANE 1991 R." | |
| Cena wywoławcza: | 2800 zł |
| Cena uzyskana: | 3800 zł |