Krakowski Dom Aukcyjny®XXVIII Aukcja Dzieł Sztuki
STAŃKO Leszek
LOT 22 | ID: 028022 |
STAŃKO Leszek BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Poranek w Tatrach (1980) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 54,5 x 73,5 cm 74 x 92,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i opisany p.d.: "LESZEK STAŃKO | ZAKOPANE 1980 R." | |
| Cena wywoławcza: | 2800 zł |
| Cena uzyskana: | 5500 zł |