Krakowski Dom Aukcyjny®XXVIII Aukcja Dzieł Sztuki
SERAFIN Władysław
LOT 26 | ID: 028026 |
SERAFIN Władysław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Widok na port (1974) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 53 x 90 cm 66 x 103,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "W Serafin 974" Widoczne zabrudzenie warstwy malarskiej. | |
| Cena wywoławcza: | 2600 zł |
| Cena uzyskana: | 2600 zł |